Met.Komp. II stopień - potok DK/BIM/DUA/BHG

Bardzo proszę o kontakt mailowy te osoby, które powtarzają przedmiot - jest ryzyko, iż nie dotarły do mnie Państwa adresy mailowe z Dziekanatu WIL, a właśnie tą drogą przesyłam bieżące informacje o organizacji wykładów z tego przedmiotu.

Zajęcia on-line

Szanowni Państwo,

tak jak zapowiadałem, od jutra ruszamy z zajęciami on-line (platforma Skype) w porze normalnych zajęć. Przewiduję wykłady na żywo (w trybie udostępniania ekranu), dla poszczególnych grup utworzyłem następujęce "spotkania" Skype:

1. https://join.skype.com/llrlKidciKbh  - konsultacje indywidualne/grupowe, grupy laboratoryjne

2. https://join.skype.com/e1iyTZJjbDkA - wykład Modelling in Revit, CivEng, I st, III rok – cyklicznie we środy o 14.30 (pozostały 3 wykłady)

3. https://join.skype.com/pATH6rwuclpV - wykład, Podstawy BIM, II rok, II st. BIM – cyklicznie we środy co dwa tygodnie (kolejny 25.03)

4. https://join.skype.com/gg9kmkHLcEEp - wykład, GIS, I rok, I st. Transport niestacjonarne

Każdy z Państwa jest proszony na 15 minut przed planowanym wykładem o kliknięcie w odpowiedni dla swojej grupy link i dołączenie do spotkania. Linki są także w moim publicznym kalendarzu Google'a (https://www.tinyurl.com/jjmagiera) oraz wyślę na posiadane maile grupowe lub indywidualne. 

===

Konsultacje (pierwszy z adresów powyżej) - proszę o kontakt w porze konsultacji, wtedy gwarantuję obecność on-line. W miarę możności proszę nie próbować kontaktować się w innych porach, bo nie jestem w stanie zagwarantować obecności 24/7 :)  

Adresu dla konsultacji mogą używać osoby z grupy laboratoryjnej PBIM dla konsultacji wykonywania projektu w REVICIE. Proszę jednak o kontakt w porze zajęć laboratoryjnych.

===

dr inż. Jacek Magiera